שילוט אפקטיבי על רכבים

כלי רכב הפכו היום לכלי שיווק מיוחדים. תחשבו על הזמן הממושך אותו אתם מבלים ברכבכם. בפקקים, בנסיעות ארוכות של סופי שבוע, בנסיעות ארוכות מתוקף תפקידכם, ועוד סיבות בעטיין אתם מוצאים את עצמכם יושבים ברכבכם ומביטים קדימה. על הרכב שלפניכם. רגע. הוא מוכר משהו. מה זה היה? אני צריך את זה!

במיוחד נכון הדבר לגבי פקק שאינו נגמר. הרכב עומד ממש לפניכם ועליו מודבק או מתנוסס שלט שמוכר בדיוק את המוצר שאתה מחפש בזמן האחרון. חשיפה באמצעות שילוט על רכבים היא שיטת פרסום חזקה מאין כמוה. ועובדת כמו כל שיטת פרסום אחרת, אם לא יותר.

שילוט על רכבים יכול להתבטא במגוון דרכים יצירתיות. הרכב שלכם עצמכם יכול להפוך לשלט חוצות אפקטיבי ויעיל בדיוק כפי שתעשה המודעה שלכם בעיתון או הקידום שלכם בגוגל, ויעלה הרבה פחות.

קחו למשל את הרכבים שאתם נותנים לעובדים שלכם. רכבים אלו הם רכושכם הבלעדי. אתם זכאים ואף חייבים להשתמש בהם ככלי פרסום לכל דבר. עטפו את רכבכם או אפילו את כל צי המכוניות שלכם בתוכן שיווקי מתאים ותנו לו לעבוד בשבילכם.

משאיות יכולות להוות כלי חשוב לפרסום. אם אתם בעלי עסק ששולח משאיות עם מוצרים במשך שעות ארוכות ביום בתוך העיר ומחוץ לה, קיבלתם שלט חוצות נייד לכל דבר שעובד באותה יעילות וזול בהרבה. הרגישו חופשי להדביק על המשאית תמונות, סלוגנים, מספרי טלפון, וכל צורת שילוט אחרת שתעלה בדעתכם.

יתרונות וטיפים חשובים לשילוט על רכבים

עמידות – פגעי מזג האוויר הם הראשונים לפגוע בשילוט על רכבכם. לכן וודאו היטב שהשלט עשוי מחומרים עמידים, טובים, שאינם מחלידים ואינם מתכלים לאורך זמן. שיטת שילוט זו יקרה מעט, אך מבטיחה הגנה מפני פגעים ונשארת לאורך זמן.

חומרי גלם – גם חומרי הגלם מהם עשויים השלטים צריכים להיות מחומרים מעולים, הדבקות עמידות לאורך זמן, תוך שימוש בחומרים, פונטים, וצבעים שניתן לראות גם מרחוק.

איכות – על ההדפסות המותקנות על שלט הרכב שלכם, חובה להיות מאיכות גבוהה, הקפידו שהשלט יהיה מעוצב מחומרים שאינם דוהים ואינם מתכלים לאורך זמן.

מאיזה סוג הכי כדאי להרכיב את שילוט הרכב?

  • ·         שילוט חלקי – בשיטת שילוט זו, רק חלק מהרכב יהיה מכוסה. אם בחרתם באופציה זו, וודאו שהשילוט מספיק בולט וברור, ועדיף שתבחרו למקמו בחלק האחורי או הקדמי של הרכב.
  • ·         שילוט מלא – אופציה זו עדיפה כמובן. הרכב יהיה מכוסה כולו בשילוט ויהווה מעין שלט חוצות נייד שאי אפשר וקשה להתעלם ממנו.
  • ·         צבעים מתאימים לשילוט על רכבים – ישנה שיטת שילוט לפיה על הרכב להיות צבוע כולו בצבע אחד, כאשר האותיות המודבקות עליו יהיו עשויות בשיטת חיתוך מתאימה. עדיף וכדאי להשקיע בשיטה זו על מנת להשיג את התוצאות הטובות שיגרמו לרכבכם להיות "בולט בשטח".

שילוט אפקטיבי על רכבים רק בסיינאיט

סוגי שילוט אלו הם, כמובן, רק חלק מהשיטות בהן ניתן לפרסם מוצרים, מותגים ושירותים על רכבים. דבר אחד ברור: לא חשוב באיזו דרך תבחרו להפוך את רכבכם לכלי שיווק, הוא יעבוד

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה מאמרים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

84 + = 91

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>