זהירות !!! זה לא שביר

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו מישהו, משהו ולפעמים גם פשוט אנחנו נתקלים בזכוכית שעוד שנייה, רק עוד שנייה אחת, תישבר ותתנפץ על הרצפה ברסיסים. דפיקות לב מואצות ואפילו זיעה קרה מאפיינות את הרגע הזה, בייחוד אם מדובר בחפץ גדול ממדים שהשקעתם בו לא מעט כסף. לשלומיאלים וגם לכאלו שמפחדים שיום יבוא ויהפכו שלומיאליים, ישנו חומר קסום שיכול לפתור את הבעיה הזו. פרספקס הוא חומר גלם מושלם לכל מי שאוהב זכוכית אבל לא רוצה לחיות או לעבוד בפחד.

חומר מושלם לעיצוב חנות או בית עסק

זכוכית משמשת אותנו לא רק בבית, אלא גם בבית העסק, בייחוד אם מדובר בחנות, מסעדה או מאפייה. אנחנו מציגים את היצירות הטעימות שלנו לעיני כל, חושפים את הלקוחות שלנו למוצרים המיוחדים שיש לנו בחנות ורוצים ליצור שקיפות אמיתית שתאפשר לכל מי שנכנס לבית העסק שלנו להצביע על מוצר מסוים ולהגיד: "את זה אני רוצה!".

כשמדובר בזכוכית, אנחנו חיים בחשש שהיא תיהרס, תישבר, תיסדק וכו'. כשמדובר בפרספקס, אנחנו יכולים לנשום לרווחה ולהגיד לעצמנו, רגע, זהירות, לא להילחץ, זה בכלל לא שביר!

פרספקס הוא כבר מזמן האופציה השפוייה לכל מי שרוצה לעצב עם חומר שקוף ולהציג את מה שיש לו להציע לעולם. בין אם מדובר בחנות, בגלריה לאמנות, בבית קפה, בבוטיק אופנה או בכל מקום אחר, פרספקס מאפשר לנו ליצור חלל שנראה כאילו עשוי מזכוכית אבל בעצם, הוא כולו בטוח ולעולם לא יישבר.

גמישות בעיצוב בעלות נמוכה

אחד היתרונות הגדולים של פרספקס, לצד העובדה שהוא לא שביר, היא הגמישות שלו. באמצעות פרספקס אפשר לבנות כל דבר שרוצים – מארונות תצוגה גדולים ורחבים ועד תיבות תצוגה קטנות שיכולות לשבת על דלפק או שולחן.

אפשר להזמין ממי שמתמחה בעבודות פרספקס או מוכר את המוצרים העשויים פרספקס, מוצרים שמתאימים באופן מדויק לסוג העסק שלכם. בין אם מדובר באופטיקה וחנות למשקפי שמש בה יש צורך להציג על גבי משטח פרספקס הרבה מאד דגמים, או בית קפה שבו רוצים להניח מאחורי מסך שקוף את הקינוחים הכי מפתים במקום, שאף אחד לא יעיז לשלוח אצבע ולתת לק.

עבור כל מי שרוצה לעצב עם פרספקס, בייחוד בית עסק או חנות, גם המחיר של המוצר חשוב. פרספקס נחשב לחומר גלם זול במיוחד ולכן אפשר להנות ממחיר מצויין גם אם מזמינים מוצר שהוא מותאם באופן אישי.

לא שוברים גם בבית

לא רק לבתי עסק הפרספקס הוא חומר מושלם. היום הוא גם נכנס לבתים הפרטיים שלנו. מתיבות אחסון מפרספקס דרך שולחנות עם משטחי פרספקס שקופים ועד למדפים ואפילו כסאות, הפרספקס משתלט על עולם העיצוב בסערה.

כנראה שמעצבי המוצר הטובים בעולם לא טועים – החומר הנגיש, הזול והעמיד הזה מוכיח את עצמו בכל מקום – גם בבית העסק שלך וגם בבית הפרטי. זהירות, זה לא שביר!

המאמר באדיבות ACB ישראל המשווק קופסאות פרספקס לממתקים

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה מאמרים.‏ קישור ישיר לפוסט.

התגובות סגורות.